[RELACJA] Wiejski turniej w halową piłkę nożną o puchar Wójta Gminy Grybów 2023

W piątek oraz w sobotę został rozegrany Wiejski Turniej w piłkę halową. W turnieju uczestniczyło aż 78 zawodników w różnym wieku.

W pierwszym dniu rozgrywki były prowadzone między aktualnymi uczniami szkoły podstawowej. Klasy były podzielone na 3 grupy.

• Grupa 1 -> Klasy 1-3
  • Grupa 2 -> Klasy 4-7

Po zaciętej rywalizacji sportowej wyniki prezentują się następująco:

Grupa młodsza

1. Klasa 3b
  2. Klasa 3a
  3. Klasa 2
  4. Klasa 1

Grupa starsza

1. Klasa 7
  2. Klasa 5
  3. Klasa 6
  4. Klasa 4

W dniu drugim (sobota) w turnieju rywalizowali uczniowie, absolwenci naszej szkoły oraz mieszkańcy Siołkowej.

Chęć udziału w turnieju zgłosiło aż 7 drużyn, a w każdej z nich 5 zawodników.

Lista zgłoszonych drużyn (kolejność według daty zgłoszenia)

1. FC Teletubisie (Hasior M. Niepsuj K. Niepsuj M. Salamon K. Niepsuj J.)
  2. Siołkowa Boys (Nowak K. Litawa R. Lichoń M. Dziedziak K. Frączek J.)
  3. FC Osików (Serafin N. Mędoń W. Mędoń M. Mędoń T. Wojtarowicz Ł.)
  4. Oldboy (Lichoń M. Radzik S. Radzik W. Koszyk M. Gawlik D.)
  5. FC Awocado (Wojciechowski M. Biskup K. Stec T. Jurecki M. Krok Ł.)
  6. Team Biceps (Klocek K. Skrabski R. Skrabski S. Śniadecki M. Nalepa P.)
  7. Ziajoki (Radzik J. Gryboś M. Jezierski M. Główczyk P. Witek J.)

Mecze były bardzo zacięte i ambitne. Każda drużyna walczyła do ostatniego tchu lecz mimo emocji, które towarzyszą takim rozgrywkom atmosfera na turnieju była bardzo przyjacielska.

7 drużyn zostało w wyniku losowania podzielone na dwie grupy. Rozegraliśmy mecze w grupach, następnie dwa mecze o finały oraz dwa finały.

Wyniki prezentują się następująco:

1. FC Osików
  2. Team Biceps
  3. FC Teletubisie
  4. Ziajoki

Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone przez Pana Wicewójta Piotra Obrzuta, Pana Sołtysa Antoniego Obrzuta oraz Panią Dyrektor Szkoły Jolantę Dróżdż.

W turnieju uczestniczyły dzieci oraz dorośli. Organizatorzy przygotowali specjalną nagrodę dla najstarszego zawodnika turnieju, którym był Pan Piotr Główczyk. Gratulujemy Panu Piotrowi doskonałej formy i chęci udziału w turnieju.

Dziękujemy wszystkim, który przyczynili się to organizacji tego turnieju. Największe podziękowania należą się Panu Piotrowi Fydzie, który oprócz organizacji turnieju był również sędzią w trakcie rozgrywek.

Relacja wideo