2000 polubień dla Siołkowa.pl

Szanowni Państwo,

przekroczyliśmy właśnie barierę dwóch tysięcy polubień dla strony Facebook’owej Siołkowa.pl, co jest dowodem na dużą, stale rosnącą popularność naszego portalu oraz uzasadnia sensowność naszych działań, czasu i sił jakie poświęcamy. Uzyskane powodzenie nie byłoby możliwe bez waszego zaangażowania i interakcji, którą chętnie podejmujecie pod każdym z naszych artykułów w postaci polubień i komentarzy.

Podziękowania

W tym miejscu chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność kilku osobistościom, które mają ogromy wpływ na funkcjonowanie całego projektu.

Na początku chciałbym podziękować niedawno zmarłemu śp Tadeuszowi Sapalskiemu za publikację archiwalnych artykułów sprzed lat… Szczególne podziękowania należą się radnym gminy: mojemu ojcu Janowi Radzikowi oraz Piotrowi Fydzie, którzy niestrudzenie, mimo często bezpodstawnej krytyki dbają o sprawy naszej wioski, a w tym także o ten portal. Dziękuję wójtom Piotrowi Krokowi oraz Jackowi Migaczowi. Dziękuję Panu sołtysowi Antoniemu Obrzutowi, Pani dyrektor Jolancie Dróżdż, Pani Barbarze Waląg oraz Panu Stanisławowi Migaczowi. Dziękuję księdzu proboszczowi Ryszardowi Sorocie oraz księdzu Januszowi Szpilowskiemu. Duże podziękowania należą się Panu Arkadiuszowi Osowskiemu, który regularnie dzieli się z nami swoimi pięknymi fotografiami.

Podziękowania kieruję, także do wszystkich, którzy przesyłają do nas informacje, ogłoszenia i zdjęcia.

Statystyki

Prowadzone statystyki są dowodem na coraz większe zainteresowanie publikowanymi treściami. Coraz więcej internautów regularnie sprawdza Siołkowa.pl, coraz więcej internautów czyta artykuły (również te dłuższe) co jest niezwykle mobilizujące do dalszego działania.

Witryna Odwiedzających Wyświetleń
siolkowa.pl 6586 22286
solectwo.siolkowa.pl 3950 13036
kaplica.siolkowa.pl 1024 3003
zsp.siolkowa.pl 3267 9297
osp.siolkowa.pl 517 1627
wtz.siolkowa.pl 566 2149
orkiestra.siolkowa.pl 529 1886
chor.siolkowa.pl 148 540

Powyższa tabela przedstawia liczbę wyświetleń oraz liczbę użytkowników odwiedzających poszczególne witryny w okresie  1 styczeń – 26 marzec 2019 r.

Podsumowanie

Jak można łatwo zauważyć Siołkowa.pl składa się z szeregu tematycznych podstron. W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy uaktywnić także inne organizacje, które funkcjonują w naszej wsi, tak by wszyscy mogli się dowiedzieć o ich działaniach i sukcesach.

Podsumowując, chciałbym podkreślić, że działamy dla dobra publicznego. Nie publikujemy treści, które mogłyby stawiać konkretne osoby w złym świetlne – staramy się raczej kreować pozytywny wizerunek. Nie relacjonujemy ludzkich nieszczęść dla zasięgu i popularności, a jeżeli już, to ma to na celu nieść pomoc tym ludziom (tak jak chociażby ostatnimi czasy zbiórka dla pogorzelców), a nie bić przysłowiową pianę.

Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby czynnie włączyć się w rozwój Siołkowa.pl ( jkradzik@gmail.com).

Z wyrazami szacunku,

Jakub Radzik