Dożynki Gminne w Gródku – 2017

Tegoroczne Dożynki Gminy Grybów odbyły się w Gródku. Msza Święta została odprawiona pod przewodnictwem księdza dziekana Bolesława Bukowca w asyście księdza proboszcza, księdza Pawła Steca (misjonarza z Peru) oraz księdza Piotra Cichonia (duszpasterza młodzieży). Po Mszy Świętej przy domu kultury odbyła się prezentacja 11 zespołów dożynkowych. Na zaproszenie gospodarza dożynek – wójta Piotra Kroka przybył wiceminister finansów RP Wiesław Janczyk. Na dożynkach obecni byli również radni powiatowi, senator Kogut, radni gminy Grybów i sołtysowie.

Nasz zespół dożynkowy jako jedyny przybył na furmankach (3 furmanki konne).
W tym roku nasz orszak poprzedzał konny oddział eskorty honorowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, gospodarzom, zespołom dożynkowym, furmanom, kapeli (szczególnie gospodarzowi DK w Siołkowej Panu Pawłowi Roli) oraz drużbie Wojciechowi Totosiowi.