Jakub Radzik – kandydat do tytułu Sądeczanin Roku 2023

Szanowni czytelnicy dzisiejszy artykuł będzie dla mnie dość nietypowy, ponieważ piszę go we własnym imieniu. Chciałbym jednak by stał się on wyrazem mojej ogromnej wdzięczności dla każdego z Was, którzy w jakiś sposób uczestniczycie, wspieracie i pomagacie by nasza Mała Ojczyzna była miejscem wyjątkowym i dobrym. By była dla każdego z nas naszym “środkiem świata”.

We wrześniu ubiegłego roku wydarzyło się dla mnie coś szczególnego. Emocje po tamtych chwilach już dawno opadły, a w głowie zostały tylko dobrze poukładane wspomnienia. Dobrze, bo wszystko skończyło się szczęśliwie.

W ostatnim czasie emocje związane z tamtym wydarzeniem mocno odżyły. Stało się to za sprawą nominacji do plebiscytu “Sądeczanin Roku 2023”. Wcześniej nie dzieliłem się tymi informacjami publicznie ale ze względu na moją nominację postanowiłem zwrócić się do Państwa w postaci tego wpisu, na portalu, który od dawna prowadzę.

Na początku bardzo serdecznie dziękuję osobom, które się do tej nominacji przyczyniły. Szczególne podziękowania dla Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu Pana Pawła Motyki. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie związane z plebiscytem i moją kandydaturą. Nade wszystko dziękuję mojej rodzinie i moim znajomym, którzy w ogromnej skali zaczęli na portalach społecznościowych ale również w prywatnych wiadomościach propagować tę informację oraz zachęcać do oddania głosu. Feedback jaki mam przyjemność dzisiaj odbierać jest bardzo pozytywny, budujący i z całą pewnością stanowi wielką zachętę do dalszego działania.

Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos.

Mam nadzieję, że to co się stało, a zarazem to co się dzieje teraz w związku z moją nominacją zagrzeje nas wszystkich do bezinteresownej pomocy innym w postaci wolontariatu ale także jako członkowie różnych stowarzyszeń np. Ochotniczych Straży Pożarnych.

Bez względu na rozstrzygnięcie raz jeszcze dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie i za każde dobre słowo! Razem tworzymy niezwykłą historię naszej wspólnoty!

Niech się darzy!
Jakub Radzik

Więcej informacji na temat nominacji i plebiscytu: