man wearing gray dress shirt and blue jeans

Zebranie Wiejskie 2024

Szanowni Mieszkańcy Siołkowej,

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Was na nadchodzące Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w dniu 22 marca 2024 roku, o godzinie 16:00, w sali Domu Kultury w Siołkowej. To ważne wydarzenie, które pozwoli nam wspólnie spojrzeć na naszą wspólnotę, podzielić się pomysłami oraz planami na przyszłość naszej pięknej wsi.

Zebranie Wiejskie to doskonała okazja do spotkania się, omówienia istotnych kwestii oraz wysłuchania opinii każdego z Was. Nasza społeczność jest naszą siłą, dlatego też Wasze zaangażowanie i udział w tym wydarzeniu jest niezmiernie ważne dla rozwoju Siołkowej.

Wierzymy, że każdy z Was ma cenne spostrzeżenia i sugestie, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju naszej społeczności. Dlatego też serdecznie zachęcamy do udziału w Zebraniu Wiejskim i dzielenia się swoimi opiniami oraz pomysłami.

Niech to spotkanie będzie okazją do budowania wspólnej przyszłości naszej wsi. Liczymy na Waszą obecność i aktywny udział!

Z poważaniem,

Sołtys Siołkowej Antoni Obrzut wraz z Radą Sołecką